Posadzki Przemysłowe JSW - Praca

Praca

Zakład Produkcji Betonu J&SW prowadzi działalność na polskim rynku nieprzerwanie od 1990 r. Specjalizujemy się w wytwarzaniu betonowych posadzek przemysłowych z surowców własnych. W ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowa obsługa robót ogólnobudowlanych, związanych z fachowym przygotowaniem podłoża i podbudowy pod posadzkę.

Obecnie prowadzimy rekrutację pracowników na następujące stanowiska:

Stanowisko: Posadzkarz – Betoniarz
Miejsce pracy: Czechowice – Dziedzice, woj. śląskie

Obowiązki:

  • Prace związane z wykonywaniem od podstaw posadzek betonowych
  • Przygotowanie podbudowy, podłoża, rozkładanie betonu, zbrojenie i wibrowanie betonu
  • Zacieranie i impregnowanie posadzki
  • Nacinanie i uzupełnianie dylatacji

Oczekiwania:

  • Precyzja wykonywania prac
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, uczciwość
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
  • Zgoda na wykonywanie pracy w godzinach nadliczbowych
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej (dotyczy obsługi maszyn takich jak samojezdne zacieraczki do betonu, niwelator, listwa wibracyjna, frezarki, kątówki itp.)

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Angaż w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywania powierzonych obowiązków
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na e-mail: biuro@posadzkiprzemyslowejsw.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szybki kontakt

888 794 888