Praca

Firma Zakład Produkcji Betonu J&SW istnieje na polskim rynku od 1990r.

Specjalizujemy się w wykonywaniu betonowych posadzek przemysłowych opartych o produkowany przez nas beton.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Posadzkarz – Betoniarz.

Miejsce pracy: Czechowice – Dziedzice, woj. śląskie

Obowiązki:

  • Prace związane z wykonywaniem od podstaw posadzek betonowych
  • Przygotowanie podbudowy, podłoża, rozkładanie betonu, zbrojenie i wibrowanie betonu
  • Zacieranie i impregnowanie posadzki
  • Nacinanie i uzupełnianie dylatacji

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność i precyzja wykonywania prac
  • zaangażowanie, sumienność, uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej (dotyczy obsługi maszyn takich jak samojezdne zacieraczki do betonu, niwelator, listwa wibracyjna, frezarki, kątówki itp.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość długofalowej współpracy
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanej pracy
  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na e-mail: biuro@posadzkiprzemyslowejsw.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.