Posadzki Przemysłowe JSW - O firmie

O firmie

Zakład Produkcji Betonu J&SW prowadzi działalność na polskim rynku nieprzerwanie od 1990 r. Specjalizujemy się w wytwarzaniu betonowych posadzek przemysłowych z surowców własnych. W ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowa obsługa robót ogólnobudowlanych, związanych z fachowym przygotowaniem podłoża i podbudowy pod posadzkę.

Na sukces naszego przedsiębiorstwa składa się zarówno doświadczenie kadry pracowniczej, jak i zastosowanie materiałów renomowanych producentów. Wysoką jakość realizowanych zamówień doceniają przede wszystkim klienci, których uznanie i rekomendacje wpływają na sukcesywnie rosnącą liczbę naszych kontrahentów.

Z uwagi na fakt, że Zakład Produkcji Betonu J&SW posiada główne węzły betoniarskie na obszarze miast Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała i Knurów, fundamentalna działalność przedsiębiorstwa obejmuje rynki lokalne Śląska i Małopolski. Na życzenie klientów wykonujemy posadzki przemysłowe na terenie całego kraju, korzystając z betonów posadzkowych wybranych, profesjonalnych firm.

Szybki kontakt

888 794 888